Produkti

Te redzams tas, ko protam pagatavot. Tiesa, ne gluži viss, jo nepārtraukti lūkojam pēc jaunām receptēm, ko steidzam izmēģināt, tāpēc mūsu plauktos bieži redzami jaunumi. Piedāvājam tortes, kūciņas, saldās un sāļās ruletes, mājas stila cepumus, picas un sāļos pīrāgus, plātsmaizes un citus gardumus – sviestmaizes, salātus un zupas. Un, protams, pašu ceptu maizīti. Karstu, smaržīgu – kā jau no krāsns!


Tortes

Nav tortes, nav svētku... Un otrādi – gabaliņš visgardākās tortes parastu ikdienu spēj pārvērst svētkos. Vai vēlaties ko īpašu? Jums atliek darīt to zināmu mūsu meistariem, un garšu meklējumi var sākties. Gribat pārsteigt savus draugus dzimšanas dienā? Uzrakstiet jubilāra vārdu uz tortes BEZ MAKSAS!

Siera Torte ar zemenēm Riekstu torte ar Lazdu riekstiem Kafijas Torte Karameļu Torte
Pasūtījuma torte Pasūtījuma torte Kafijas torte

Siera Kūka


Smalkmaizītes
Ar gardu aveņu ievārījumu, ar pienaini smaržojošu biezpiena viduci, ar kraukšķīgu cukura karameli... Pie karstas kafijas vai tējas. Labs sākums darbdienas rītam!

Biezpiena maizīte Avenu maizīte Kiršu maizīte Austiņa

Pīrāgi 
Ziemassvētkos, Lieldienās, Jāņos un... ikdienā. Ar dūmaini smaržojošu kūpinājumu, ar štovētiem Dimdiņkāpostiem, ar olu un dillēm. Ak, jā – arī iecienītie buljona pīrādziņi ar liellopa gaļu un mazie rausīši.

Speķa pīrādziņi Kāpostu pīrādzņi Olu pīrādziņi Gardi rausīši

Cepumi
Mūsuprāt, tiem jākūst uz mēles. Tāpēc mēs ņemam vislabāko šokolādi, riekstus, rozīnes un dzērvenes, īstu sviestu, liekam rūkt mandeļu gaņģiem un cepam. Lai jums prieks un bauda! Īpaši lepojamies ar auzu cepumiem, kam izmantota pašu radīta recepte.

Auzu cepumi Griljāžas cepumi Mazās austiņas Piparkūku sirdis

Kūciņas
Glītas un gardas sēž uz paplātes un gaida... Kuru ņemsi? Vai to ar svaigām avenēm un mellenēm vai riekstu? Varbūt gaisīgu jogurta vai kafijas?